web na míru

Profesionální internetová prezentace není otázkou velikosti ani složitosti, ale především kvality.

V našem portfoliu naleznete jak statické prezentace, tak i rozsahlé dynamické weby spravované přes redakční systém - CMS. Internetové stránky návrhujeme vždy s výhledem do budoucnosti, stránky lze kdykoliv rozšířit a inovovat dle aktuálních potřeb. Všechny naše weby tvoříme vždy na míru, na základě předem dohodnutých podmínek..

internetový marketing

Zvýšíme návštěvnost Vaší internetové prezentace a podpořit tím prodej výrobků a služeb.

Na základě komplexní analýzy webu navrhneme reklamní kampaň, která je po celou dobu monitorována a data z ní jsou průběžně vyhodnocována. Můžeme tedy operativně kampaň upravit tak, aby byla maximálně efektivní. Studio WSB umí vytvořit odpovídající reklamní kampaně napříč českým i zahraničním internetem.

elektronicka pošta

Vyžadujete kvalitní, bezpečný a spolehlivý e-mailový server disponující pokročilými uživatelskými vlastnostmi.

Studio WSB Vám nabízí kvalitní Mail Server, Instant Messaging a SMS Server. Ať již použiváte k práci PC, notebook nebo mobil, svoje data budete mít stále aktualní a synchronizovaná. Technologii je možné použít jak pro malé organizace, tak po složité instalace obsluhující desítky tisíc uživatelů a vyžadující škálování.

Aktuality a novinky ze světa WSB

8. 1. 2015
Zahájeny práce na novém webu pro Technologický Park Brno
3. 1. 2015
Připravujeme redesign webu pro světoznámou divadelní režisérku Oxanu Smilkovou.
10. 9. 2014
Zahájeny práce na novém webu pro lisařskou společnost UNIRON s.r.o.
15. 8. 2014
Grafické práce na novém internetovém obchodě VYFUK-LEVNE.CZ
31. 7. 2014
Připravujeme interaktivní mapu pro společnost Blickle, a.s.

3D vizualizace - dejte svým představám třetí rozměr

Studio WSB si Vám dovolujeme nabídnout služby v oblasti 3D vizualizace. Vaše nápady, plány, koncepty výrobků převedeme do konkrétní podoby a vytvoříme jejich dokonalý obraz. Potlačíme nedostatky a zvýrazníme klady. Propůjčíme objektům vlastnosti reálných materiálů, aby vše splynulo v harmonický celek. Vytvoříme pro Vás podobu, která byla projektu předurčena a předvedeme ji v tom nejlepším světle.

Fotografické služby


Studio WSB nabízí komplexní nabídku služeb v oblasti fotografie. Máme praxi v produktové, dokumentární i portrétové fotografii. Fotografujeme jak v ateliéru, tak i v exteriéru. Naše fotografie vyjadřují styl, na kterém se předem domluvíme. Prostřednictvím fotografie dokážeme uchovávat nezapomenutelné zážitky.

Grafické služby


Studio WSB Vám nabízí služby v oblasti grafického designu. Umíme vytvořit firemní logotyp a jednotný vizuální styl tzv. corporate design. Kompletní zpracování od návrhu loga přes firemní tiskoviny, vizitky, hlavičkové papíry, obálky, katalogy, propagační materiály, reklamní předměty až po firemní design manuál.