webové stránky

Kvalitní internetová prezentace není otázkou velikosti ani složitosti, ale především kvality.


V našem portfoliu naleznete jak statické prezentace, tak i rozsahlé dynamické weby spravované přes redakční systém - CMS. Internetové stránky návrhujeme vždy s výhledem do budoucnosti, které lze kdykoliv rozšířit a inovovat dle aktuálních potřeb.


Nabízíme jak tzv. krabicový systém, tak weby na míru, které navrhujeme na základě předem dohodnutých podmínek. Stránky umí tedy vždy přesně to, co zákazník žádá.


Některé naše práce si můžete prhlédnout v záložce reference.

Internetový obchod

Chcete provozovat internetový obchod, hledáte profesionální řešení? Rádi vám pomůžeme.

Navrhneme e-shop na míru, který bude komplexně řešit vaše potřeby. Máme dlouholeté zkušenosti s B2B i B2C aplikacemi. Poradíme vám jaké řešení bude pro vás nejlepší. E-shop umíme propojit s podnikovým i účetním systémem.


E-shopy může být napojen na sofistikovaný analytický software. Získáte množství informací o navštěvnících Vašeho obchodu i v reálném čase. Tyto informace můžete následně využít k přesnějšímu cílení marketingových plánů.


Internetové stránky s redakčním systémem

Je pro vás důležité, mít neustálou kontrolu nad obsahem svého webu? Nabízíme vám výrobu stránek, které jsou napojeny na sofistikovaný redakční systém (CMS).

I běžný uživatel internetu bez znalosti programování, dokáže po krátkem zaškolení naplnit obsahem internetové stránky a editovat ji dle vlastních potřeb.


Během několika minut můžete vytvořit nové stránky, které mohou obsahovat texty, obrázky, blogy, atd. Aktualizace obsahu je opravdu velmi snadná.


Internetové stránky jsou včetně základní optimalizace SEO.Web bez redakčního systému

Potřebujete pro své podnikání kvalitní a poutavý web, kde změna obsahu nebude denní rutinou ale spíše ojedinělou záležitostí?

Vyrobíme vám kvalitní internetovou prezentaci, která bude uživatelsky přístupná. Díky zkušenosti z UX desigenem připravíme webové stránky tak, aby zaujali cílovou skupinu návštěvníků. Kreativní grafika a kvalitní optimalizace je jen pomyslnou třešničkou na dortu.


Díky monitoringu získáte cenné informace o návštěvnících.Mini web a vizitka

Založili jste firmu a potřebujete opravdu rychle zprovoznit jednoduché stránky. Informace o firmě, prezentace produktů, oznámení, atd.

Kontaktujte nás, během velice krátke doby vám vytvoříme jednoduchý web. Zaregistrujeme doménu, zajistíme kvalitní webhostingové služby.


Mini web je vhodný pro živnostníky a menší firmy. Výhodou tohoto řešení je nízká cena, která začiná již od 1990 Kč, včetně domény a webhostingu.


Všechny weby z naši díly jsou včetně optimalizace SEO.