reference

Za více jak deset let, jsme realizovali mnoho zakázek pro firmy z různých oborů. Jako ukázku naši práce, vám představujeme její průřez. Naleznete zde grafické návrhy, weby, vizualizace i fotografie.

Naši zákazníci

Zde jsme pro vás připravily namátkový výběr naších zákazníků.

KELOC CS, s.r.o.

Hlavní náplní firmy se stal vývoj ekonomického softwaru zastřešujícího komplexně ekonomiku malých, středních a velkých firem. Nosnou filosofií naší společnosti byl již od začátku individuální přístup k zákazníkovi s důrazem na maximální pomoc při rozběhu rutinního provozu (instalace, školení, supervising systému, hot-line). Bohaté zkušenosti pracovníků firmy v oblasti zavádění informačního systému v organizacích jsou v maximální možné míře přenášeny dále k našim zákazníkům a také využívány při vývoji softwaru.

KELOC CS, s.r.o.
Křižíkova 70b
612 00 Brno


telefon:549 437 271
e-mail:obchod@keloc.cz
web:keloc-software.cz

FARMA RODINY NĚMCOVY s.r.o.

Farma rodiny Němcovy se řadí mezi nejlepší obdobné podniky ve zpracování mléčných produktů. Od roku 2007 zpracovává mléko ve vlastní minimlékárně. Některé produkty (jogurt, tvaroh) získaly ocenění Regionální produkt Vysočiny. Mléčné produkty z farmy rodiny Němcovy, které se dodávají na český trh, neobsahují konzervační látky, umělá barviva, sladidla, zvýrazňovače chuti ani zahušťovadla. Jedná se vždy o čistě přirodní produkty které mají svojí přirozenou chuť i vůni. Dále nabízíme česnek paličák, králík domácí, domácí klobásy, českou zeleninu.

FARMA RODINY NĚMCOVY s.r.o.
Plaská 622/3
150 00 Praha 5


telefon:603 838 627
e-mail:info@farmanemcova.cz
web:farmanemcova.cz