Elektronický obchod

SMALL Business

Ideální pro začínající obchodníky s malým počtem zboží, řádově desítky až stovky položek. Internetový obchod nabízíme v základní grafické šabloně, je možné přikoupit i jiné grafické šablony. Na výběr máme desítky kvalitních a graficky zajímavých šablon. I když je internetový obchod relativně levný, obsahuje celou řadu modulů a funkcí.


E-shop v základní verzi jsme schopni zprovoznit již do 48 hodin od objednání.


od 4 990 Kč

MEDIUM Business

Internetový obchod určený pro náročnější zákazníky. Obdržíte kvalitní internetový obchod včetně kreativní grafiky. Zajistíme kompletní provoz internetového obchodu za příznivou cenu. E-shop lze propojit na další firemní software (účetníctví, sklady, atd.).


Ukázka webu který využivá stejné řešení: www.keramika-krby.czDoba dodání internetového obchodu je závislá na funkcích, grafice a optimalizaci.
Orientační doba dodání 30 - 50 dní.


od 19 990 Kč

PROFESSIONAL Business

Sofistikované řešení postavené na platformě JAVA. E-shop je postavený na míru dle individuálních potřeb zákazníka. Jedná se o robustní systém, který zvládá obsloužit tisíce uživatelů a zobrazit statisíce položek. Žádné zbytečné tlačítka a funkce, e-shop je předem nakonfigurovaný tak, aby se uživatel mohl plně soustředit pouze obchodní záležitosti a nikoliv na pochopení složitosti stovek funkcí, které nikdy nevyužije. Internetový obchod lze propojit na firemní software (účetníctví, sklady, atd.).


Ukázka webu který využivá stejné řešení: www.farmanemcova.cz, www.vyfuk-levne.czDoba dodání internetového obchodu je závislá na funkcích, grafice a optimalizaci.


cena je individuální

Chcete založít e-shop a nevíte kde a jak začít? A kolik to všechno bude stát peněz?

Rádi vám odpovíme na vaše dotazy. Vytvoříme vám nezávaznou cenovou kalkulaci.


Vlastníte internetový obchod, potřebujete zvýšit relevantní návštěvnost a konverze?

Připravíme a zrealizujeme marketingový plán a reklamu tak, aby byly splněny všechny vaše představy a cíle.

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. Ceník je platný od 1. 4. 2013