Web s redakčním systémem

SMALL CMS Web

Ideální pro nenáročnou firemní prezentaci. Chcete-li se prezentovat na internetu a nechcete utratit vyšší částku za výrobu webu, je pro vás tento web ideálním řešením. Web nabízíme v základní šabloně. Je možné přikoupit i jiné grafické šablony, na výběr máme desítky kvalitních šablon.


Web jsme schopni zprovoznit již do 48 hodin od objednání.


od 3 990 Kč

MEDIUM CMS Web

Nabízené řešení je určené pro náročnější zákazníky, kteří vyžadují nejen kvalitní web ale i kreativní grafiku a komplexní SEO optimalizaci. Zajistíme kompletní provoz webu za příznivou cenu.


Ukázka webu který využivá stejné řešení: www.uchmelu.cz, www.hokcar.czDoba dodání je závislá na funkcích, grafice a optimalizaci.
Orientační doba dodání 40 - 60 dní.


od 15 990 Kč

Professional CMS Web

Sofistikované řešení postavené na platformě JAVA. Web je postavený na míru dle individuálních potřeb zákazníka, na základě předem dohodnutých podmínek. Internetové stránky jsou navrženy podle nejnovějších standardů W3C. Web lze kdykoliv rozšířit a inovovat dle aktuálních potřeb. Žádné zbytečné tlačítka a funkce, web je předem nakonfigurovaný tak, aby se uživatel mohl plně soustředit pouze obchodní záležitosti a nikoliv na pochopení složitosti stovek funkcí, které nikdy nevyužije.


Ukázka webu který využivá stejné řešení: www.keloc-software.cz, www.blanke.czDoba dodání je závislá na funkcích, grafice a optimalizaci.


cena je individuální

Chcete založít e-shop a nevíte kde a jak začít? A kolik to všechno bude stát peněz?

Rádi vám odpovíme na vaše dotazy. Vytvoříme vám nezávaznou cenovou kalkulaci.


Vlastníte internetový obchod, potřebujete zvýšit relevantní návštěvnost a konverze?

Připravíme a zrealizujeme marketingový plán a reklamu tak, aby byly splněny všechny vaše představy a cíle.

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. Ceník je platný od 1. 4. 2013