optimalizace webu

Požadujete zviditelnit firemní webové stránky na největších vyhledávacích serverech. Chcete aby vás vyhledávač ve výpisu výsledků dotazů zobrazil na první stránce.

Studio WSB nabízí služby v oblasti optimalizace pro vyhledávače - SEO. Víme, že kvalitně optimalizovaný web je základ úspěchu.

Cílem je kvalitní optimalizace ve fulltextových vyhledávačích (Google, Seznam, Bing, a další) Na základě sofistikované monitoringu provedeme komplexní analýzu Vaší současné internetové prezentace a navrhneme úpravy, které je třeba implementovat k zajištění co nejlepších výsledků.

SEO - Optimalizace stránek pro vyhledávače

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače (SEO - Search Engine Optimization), je velice účinná metoda, jak dostat Vaše internetové stránky do českých i světových vyhledávačů na přední pozice, před odkazy konkurence.


Optimalizace pro vyhledávače zahrnuje:

Analýza klíčových slov

S nadsázkou můžeme říci, že bez kvalitných klíčových slov je Váš web neviditelný. Kvalitní klíčová slova vystihují obsah vašeho webu. Na základě podrobné analýzi Vám navrhneme taková klíčová slova, synonyma a sousloví, které budou Váš web nejlépe charakterizovat.


Na základě spravně zvolených klíčových slov bude váš web častěji navštěvován cílovímy návštěvníky a povede ke zvýšení konverze.

Tvorba zpětných odkazů

Tvorba zpětných odkazů, nebo-li linkbuilding, je součástí každé kvalitní SEO optimalizace. Zpětné odkazy zlepšují pozice stránek ve vyhledávačích. Jedním z nejsilnějších parametrů pro řazení výsledků ve vyhledávači je právě počet a kvalita zpětných odkazů.


Nabízíme ruční zápisy do internetových katalogů.

Analýza konkurenčních webů

Stále více uživatelů je zvyklých porovnávat více konkurenčních nabídek, které nachází pomocí vyhledavačů. Proto je analýza konkurence tolik důležitá. Analýza konkurenční internetové prezentace má za cíl zvýšení návštěvnosti Vaších stránek, dosažení lepší pozice ve vyhledávačích.


Rozborem zjistíme, proč jsou konkurenční stránky vyhledávači lépe hodnocené. Při samotné optimalizaci stránek pak využijeme získané poznatky.

Optimalizace textů (copywriting)

Copywriting je základem kvalitních internetových stránek. Dobře napsaný text pomáhá zvyšovat návštěvnost vašeho webu. Je nutné správné množství a rozmístění klíčových slov tak, aby byl text srozumitelný nejen vyhledávacím robotům, ale hlavně čtenářům. Copywriting je jedním z pilířů dobře provedené optimalizace pro vyhledávače.


Můžeme pro Vás napsat texty, které si návštěvníci Vašeho webu přečtou, které je přesvědčí a dovedou k objednávce. Naše texty jsou stručné, jednoduché, srozumitelné, dobře strukturované.