analýza a návrh

Nefunguje vám současný web tak jak si představujete. Vyžadujete kvalitní webovou prezentaci nebo internetový obchod? Chcete být na internetu opravdu vidět ale stále se vám nedaří zvýšit návštěvnost stránek, zvyšovat obrat internetového obchodu?

Studio WSB nabízí analytické práce. Návrhneme úpravy s ohledem na cílovou skupinu zákazníků. Definujeme struktůru a nalezneme slabá místa weu, ukážeme směr, navrhneme prototyp nového řešení s ohledem na cílovou skupinu návštěvníků.

Na internetu miliony a milióny stránek, jen nepatrná část těchto stránek je kvalitně optimalizovaná pro vyhledávací portály. S hodinářskou přesností je potřeba nasměrovat relevantní návštěvníky na váš web a upoutat jejich pozornost.

Analýza základ úspěchu

analýza

Naším úkolem bude analyzovat stávají stav webu, najít cílového návštěvníka a zvýšit relevantní návštěvnost stránek. Relevantní návštěvník je ten, který hledá na internetu stejné služby a zboží, které nabízíte i vy ve svém portfoliu. Takový návštěvník je vaším potencionálním zákazníkem.


Studio WSB má dlouholeté zkušenosti s analýzou dat, které získáváme pomoci sofistikovaného analytického software. Stejný software napojíme i na váš stávající web a po dobu cca 1-2 měsícu nasbíráme požadované údaje. Díky kvalitním výstupním údajům můžeme nabídnout rozsáhlé analytické informace o stavu webu.


Na základě těchto informací pak připravíme dokument (směrnici), který bude definovat, co vše nový web musí obsahovat za informace, jak správně rozložit web aby byl přístupný a intuitivní, v neposlední řadě, aby oslovil cílovou skupinu návštěvníků.


V dalším kroku můžeme připravit grafickou vizualizaci webu, na které vám předvedeme všechny prvky webu. Získáte tak dokonalou představu o připravovaném webu.